10 ТИС. БОЄПРИПАСІВ ЗІ СКЛАДУ БУНДЕСВЕРУ – НЕГАЙНО — НІМЕЧЧИНА ОГОЛОСИЛА ПРО ПАКЕТ ДОПОМОГИ НА 500 МІЛЬЙОНІВ ЄВРО

Міністр оборони Німеччини заявив, що новий пакет допомоги містить 10 тисяч боєприпасів зі складів Бундесверу, і що поставки розпочнуться негайно.

У вівторок 19 березня. Європа активізувала зусилля, спрямовані на підтримку української армії, оскільки Німеччина та ЄС оприлюднили плани щодо прискорення поставок, щоб допомогти протистояти російському вторгненню. Берлін оголосив про новий пакет військової допомоги у розмірі 500 мільйонів євро для поповнення артилерійських запасів України, а Брюссель розповів, як він використовуватиме переважну більшість прибутків, отриманих від російських активів, для закупівлі зброї для України, зазначає Financial Times.

У зв’язку з тим, що американський пакет допомоги Україні у розмірі 60 мільярдів доларів застряг у Конгресі, європейські держави протягом останніх кількох місяців намагаються створити альтернативні пакети підтримки. Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що новий пакет допомоги, який є частиною вже оголошеного бюджету підтримки на 2024 рік у розмірі 8 мільярдів євро, включає 10 тисяч боєприпасів зі складів Бундесверу, і що поставки розпочнуться негайно. Пісторіус також повідомив, що Німеччина приєднається до чеської ініціативи щодо термінової закупівлі боєприпасів для України.

Він додав, що Берлін також підписав контракти на додаткові 100 тисяч 155-мм снарядів, які будуть доставлені в Україну вже цього року. Крім того, Німеччина надішле 100 бойових машин піхоти.

Поделиться публикацией