10 СИСТЕМ PATRIOT МОГЛИ Б КАРДИНАЛЬНО ЗМІНИТИ СИТУАЦІЮ — ЗЕЛЕНСЬКИЙ

 

25 лютого, 2024, Нинішній рік буде нелегким для України, втім, як він завершиться, що буде на фронті, залежить від багатьох речей, про це сказав під час пресконференції за підсумками форуму «Україна. Рік 2024» президент України Володимир Зеленський.

На його думку, нам буде складно в березні-квітні, ми проходитимемо період різних хвиль — і політичних, і фінансових. Росія буде готувати контрнаступальні дії на початку літа або в кінці травня. Президент додав, що наступ росіян, який почався з 8 жовтня минулого року, не приніс ніякого результату. За його словами, переломним моментом стануть вибори в США, після них ми розумітимемо, що може статися далі.

«Я вам наведу приклад один — з протиповітряною обороною. Якщо б сьогодні або в найближчі місяці Україна б змогла отримати 10 систем Patriot для ключових індустріальних центрів України, якби ці системи ми змогли застосувати ближче до лінії фронту, вони б до нас не підійшли, відступили, ми б зламали їх лінії оборони і пішли вперед. 10 Patriot — це б кардинально змінило ситуацію», — сказав Зеленський.

Він зауважив, що просто навів один приклад, це не значить, що тільки Patriot все вирішують. Але, додав він, «таких назв дві-три — і кінець їх обороні. Чому ж тоді в України цього немає? «Значить, не всім потрібно, значить, не все можливо. Або значить, це попереду. І від цього залежить, який буде кінець цього року», — підсумував Зеленський.

Поделиться публикацией