ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗНИЖЕННЯ ЗАГАЛЬНОВІЙСЬКОВИХ ПРОДОВОЛЬЧИХ НОРМ ДЛЯ ПОТРЕБ ЗСУ НЕ ВІДПОВІДАЄ ДІЙСНОСТІ – МІНОБОРОНИ

У Міністерстві оборони наголосили, що інформація про зниження з 1 березня 2020 року з 68,52 грн до 58,75 грн загальновійськових продовольчих норм для потреб Збройних сил України не відповідає дійсності.

Про це 24 лютого ц.р. повідомили в  пресслужбі Міноборони.

“Українські воїни отримуватимуть якісну, калорійну їжу, як це передбачено відповідними нормами, а також Каталогом продуктів харчування. Теж ж саме стосується і військовослужбовців, які виконують бойові завдання із захисту держави на сході України.” – йдеться в повідомленні.

У соціальних мережі Facebook пошірювали інформацію, що з 1 березня 2020 року будуть знижені продовольчі норми у Збройних силах України:

Міноборони наголошує, що зазначені відомості є неправдивими. Що вартість закупівлі продуктів харчування визначається під час проведення аукціонів в системі електронних закупівель «PROZORRO», і наразі встановлена на рівні 67-77 грн за комплект.

Остаточна ціна послуги з аутсорсінгу, що діятиме з 1 березня 2020 року, стане відомою за підсумками електронних торгів, які розпочинаються 24 лютого 2020 року.

При цьому очікувана вартість може знизитися.

Як вже повідомлялося, з 1 березня 2020 року усі бойові частини Збройних Сил України переведено на систему харчування за Каталогом, який містить 409 видів продуктів на вибір. Схожа система використовується у майже всіх арміях держав-членів НАТО.

В оборонному відомстві додали, що досі в українській армії діяла т.зв. “стара” система з 36 видів продуктів, що викликало багато нарікань з боку військовослужбовців.

Решта військових частин перейдуть на нову систему поступово, починаючи з 01 червня 2020 р.

Поделиться публикацией