ЄС ПЕРЕДАВ УКРАЇНІ ТЕПЛОВІЗІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА КОРДОНОМ

Європейський Союз передав Державній прикордонній службі України тепловізійне обладнання для спостереження за кордоном на загальну суму майже 500 тисяч євро.

Про це 20 вересня ц.р. повідомили на сайті ДПСУ.

«Поки прикордонники в прямому сенсі боронять межі держави від неспровокованої та невиправданої агресії російської федерації проти України, до традиційних вразливостей кордону додаються нові та гібридні загрози. За допомогою наданого обладнання Державна прикордонна служба України зможе краще протидіяти цим загрозам і забезпечити покриття ще частини найбільш вразливих ділянок. Європейський Союз підтримував і підтримуватиме ДПСУ заради нашої спільної безпеки», – сказав керівник відділу Належного врядування та верховенства права Представництва ЄС в Україні Ксав’є Камю.

За його словами, загалом допомога ЄС суб’єктам інтегрованого управління кордонами (ІУК) в межах проєкту EU4IBM вже перевищила понад 1,5 млн євро та забезпечила надання широкого спектру необхідної підтримки, яка дозволяє персоналу прикордонного відомства ефективніше виконувати завдання з охорони кордону та реагувати на нові ризики.

Поделиться публикацией