ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ ЗБІЛЬШИТЬ ПРЯМУ ВІЙСЬКОВУ ДОПОМОГУ ДЛЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Європейський Союз хоче шукати дипломатичне рішення для російської війни проти України, але буде рішуче відповідати на будь-які спроби росії щодо подальшої ескалації та збільшить пряму військову допомогу для Збройних сил України до суми, що перевищує 3 млрд євро.

Про це 13 жовтня ц.р. повідомив Укрінформ, посилаючись на заяву Високого представника ЄС Жозепа Борреля під час церемонії відкриття Дипломатичної академії ЄС у Брюгге.

«Я проінформую країни-члени НАТО, що ми маємо намір ухвалити, сподіваюся, наступного понеділка в Люксембурзі, новий транш нашої військової підтримки для українських Збройних сил. Ця сума сягне більше 3 млрд євро за рахунок ресурсів Європейського фонду миру. Я також проінформую їх про заснування військової тренувальної місії для підтримки української армії», – сказав Боррель.

Він наголосив, що в той час, як росія продовжує провокаційні дії для підвищення ескалації цієї війни, ЄС залишається твердим у тому, щоб продовжувати допомогу для України стільки, скільки це буде необхідним, та в обсягах, які будуть необхідними.

«В цей момент, коли путін підвищує ескалацію, ми маємо залишатися рішучими у наданні підтримки для України настільки, скільки є необхідним, і так довго, як це буде необхідним. Ми будемо продовжувати надавати військову підтримку з метою припинити будь-які російські атаки, будь-які дії з ескалації війни. Ми хочемо знайти дипломатичні рішення для цієї війни якомога швидше, але ми будемо відповідати збільшенням військової допомоги для України, щоб упередити будь-яку ескалацію з боку росії», – наголосив Боррель.

 

 

Поделиться публикацией