ЧЕСЬКА КОЛІСНА САМОХІДНА АРТИЛЕРІЙСЬКА УСТАНОВКА ПРОЙШЛА ВСІ ВИПРОБУВАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ

Чеська колісна самохідна артилерійська установка 152 мм DANA M2 на шасі Tatra успішно пройшла всі випробування українських військових, включно з вогневими.

Про це 17 липня ц.р. повідомив портал Мілітарний з посиланням на чеське видання Czech Defence Journal.

За їхньої інформацією, випробувальна програма містила 18 різних перевірок.

В ході випробувань DANA M2 довела здатність успішно наносити вогневе ураження, як самостійно так і в координації з іншими артилерійськими системами, завдяки ефективній цифровій системі управління вогнем.

Українські військові, за даними видання, відзначили швидкість розгортання та згоратання артсистеми на позиції. Зокрема час від моменту зупинки на позиції до пострілу складає 40 секунд. Стільки ж часу минає від останнього пострілу до від’їзду з позиції.

Представники Збройних сил України задоволені і ходовими можливостями шасі з потужністю силової установки в 265 кВт.

Успішне тестування, за даними чеських медіа, було умовою для початку переговорів щодо контракту на закупівлю САУ для потреб Збройних сил України. Українська армія має намір придбати 26 таких систем.

Співпраця зі Збройними Силами України над проектом DANA – це чудова можливість для нас. Наша співпраця триває кілька років і ми маємо хороший досвід. Наприклад, у попередні роки ми доставляли в Україну деякі транспортні засоби, обладнання та комплектуючі. Але ми вперше можемо запропонувати абсолютно новий готовий продукт. Це результат нашої напруженої роботи, якої ми досягли не за один день. Але тепер ми можемо запропонувати українським партнерам гаубицю, і ми також мали можливість продемонструвати її можливості безпосередньо в Україні, – заявив Czech Defence Journal директор з продажів компанії Excalibur Army.

 

Поделиться публикацией