У КИТАЇ ФІКСУЮТЬ ЗМІНУ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ГОТОВНІСТЬ ЧУТИ УКРАЇНСЬКУ СТОРОНУ – НАРДЕП

У Китаї фіксують зміну інформаційної політики та готовність чути українську сторону,

Про це 20 березня ц.р. повідомив Цензор.НЕТ, посилаючись на нардепа від «Слуги народу» Єгора Чернєва написав у Facebook.

«З останніх спостережень за Китаєм. По-перше, ЗМІ Піднебесної почали запитувати інтерв’ю. День так на двадцятий, але почали. Це вказує на зміну внутрішньої інформаційної політики. Вони готові чути українську сторону. І, розуміючи, що в Китаї всі ЗМІ підконтрольні, це означає і зміну зовнішньої політики щодо війни в Україні», – написав нардеп.

Також він зазначив, що хоча китайські ЗМІ поки що зміщують акценти на гуманітарний складник, вони вже «перестають виправдовувати Росію і починають називати війну війною».

Крім того, за спостереженнями Чернєва, Китай все частіше говорить про важливість територіальної цілісності України та неприпустимість врегулювання проблем у військовий спосіб.

Нардеп зазначив, що від китайських журналістів ще звучать запитання про «нацистів», фото яких в Україні вони нібито бачили. Але він пояснює їм, що такі маргінальні течії, як неонацизм, не мають підтримки в українському суспільстві, вони не представлені в парламенті, «а поодиноких зігуючих підлітків можна знайти в будь-якій країні світу».

«Тож, якщо не зважати на деякі особливості поглядів Китаю на сьогоднішню геополітичну ситуацію, там є суттєвий зсув стосовно війни в Україні. Не скажу поки, що Китай – наш, але ми працюємо над цим», – написав Чернєв.

Поделиться публикацией