У ЗС РФ У СЕРЕДНЬОМУ НА 6 – 10 ДОЛРАРІВ ПІДВИЩАТЬ ОКЛАДИ КОНТРАКТНИКІВ

Мізерні підвищення окладів контрактників свідчить про взаємопов’язану тенденцію: побоювання влади масових хвилювань та відсутність коштів для адекватного грошового забезпечення контрантників

Міноборони РФ опублікувало оклади військовослужбовців-контрактників, які будуть збільшені з 1 жовтня, мінімальне підвищення, як очікується, складе 489 рублів, максимальна — 2344.

Про це 4 вересня передали РІА Новости

Зміни вносяться в додаток №2 «Порядку забезпечення грошовим утриманням військовослужбовців Збройних сил РФ і надання їм і членам їх сімей окремих виплат», яким визначається розміри окладів за військовим званням і за військовими посадами військовослужбовців за контрактом.

Як випливає з проекту наказу, розміщеного на федеральному порталі проектів нормативних документів, грошове забезпечення самого низькооплачуваної контрактника — рядового на первинної військової посади — виросте на 489 рублів, лейтенанта — командира взводу — на 977 рублів, полковника — командира полку на 1 287 рублів. Найбільшу прибавку отримає заступник міністра оборони в званні генерал армії — 2344 рубля.

«З огляду на, що від розмірів окладів за військовим званням і за посадами залежать багато надбавки, підвищення для ряду військовослужбовців буде ще більш відчутним», — процитували РІА Новини засновника російської асоціації юристів силових відомств «Гвардія» Олега Жердєва.

Постанова про підвищення грошового забезпечення військовослужбовців та силовиків у Росії затвердив 30 червня прем’єр Михайло Мішустін. Згідно з цим документом, «з 1 жовтня 2020 року в 1,03 рази підвищуються розміри окладів по військовим посадам і окладів за військовим званням військовослужбовців, що проходять військову службу за контрактом; розміри окладів по військовим посадам військовослужбовців, що проходять військову службу за призовом; розміри посадових окладів і окладів за спеціальними званнями, які проходять службу у військах національної гвардії Російської Федерації і мають спеціальне звання поліції «. Така ж надбавка чекає співробітників ФСВП, МВС, пожежних, митників і начальницький склад органів фельд’єгерського зв’язку.

У минулому році оклади військовослужбовцям і правоохоронцям були підвищені з жовтня на 4,3%.

Поделиться публикацией