«УКРОБОРОНПРОМ” ПРЕЗЕНТУВАВ НОВУ ПРОГРАМУ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТАНКІВ Т-72

В рамках виставки DefExpo-2020 у Індії Державний концерн “Укроборонпром” презентував нову програму модернізації танків Т-72 радянського виробництва.

Про це 7 лютого ц.р. повідомив «Український мілітарний портал».

Проект модернізації розроблений за участі українських підприємств оборонно-промислового комплексу, що вже реалізували ряд нововведень на інших проектах.

Модернізований танк Т-72 стане більш мобільним завдяки заміні двигуна, збільшиться вогняна потужність, посилиться захист, покращиться електроніка, системи навігації та ергономіки.

Підвищення рівня мобільності танку досягається завдяки заміні двигуна на шестициліндровий двигун 6TD-2 потужністю 1200 к.с. та реверсної трансмісії, що перевірені експлуатацією в умовах спекотного клімату та гірської місцевості, мають збільшений ресурс експлуатації.

Передбачається також встановлення допоміжної силової установки потужністю до 10 кВт, комплексної цифрової системи керування. Для збільшення вогневої потужності передбачається заміна гармати танку на 120-мм, комплектація керованими снарядами “Комбат”, забезпечення дистанційного керування командирським люком, встановлення нової оптики, систем стабілізації та керування стрільбою.

Посилення захисту досягається завдяки комплексам динамічного (“Ніж”, “Дуплет”) та активного (“Заслон”) захисту, системи оптико-електронної протидії та ін. Окрім всього іншого, танк оснащується сучасною системою кондиціонування.

Поделиться публикацией