«УКРОБОРОНПРОМ» ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВІТНЮ ВІЙСЬКОВУ ТЕХНІКУ ТА ОЗБРОЄННЯ ВЛАСНОГО ВИРОБНИЦТВА НА ВИСТАВЦІ IDEX—2021

Державний концерн «Укроборонпром» представляє новітню військову техніку та озброєння власного виробництва на виставці IDEX—2021, яка відсьогодні стартує в Абу-Дабі, ОАЕ. Завершиться виставка 25 лютого 2021 року. Делегацію Концерну очолює його генеральний директор Юрій Гусєв. Головою української делегації є Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський.

Про це 22 лютого ц.р. повідомили в прес-центрі ДК «Укроборонпром».

На виставці продемонструють низку перспективних розробок та виробів Концерну, наприклад, модель наземного протикорабельного ракетного комплексу «Нептун» і високоточної реактивної системи «Вільха» від конструкторського бюро «ЛУЧ». «Нептун» – сучасний український зразок озброєння, керовані ракети якого є малопомітними для ворожих радарів і здатні знищувати як кораблі, так і наземні цілі. Вітчизняна високоточна система залпового вогню «Вільха» вважається однією з найпотужніших у світі у своєму класі. Також до уваги відвідувачів виставки запропоновані натуральні зразки протитанкових ракетних комплексів «Скіф» та «Корсар» і макет розвідувально-ударного безпілотника «Сокіл-300». Організатор об’єднаної експозиції Концерну – Державна компанія «Укрспецекспорт».

«Ця виставка дає можливість презентувати сучасні перспективні та інноваційні розробки, які створені завдяки нашому науково-технічному потенціалу. Нашій оборонці є що показати та запропонувати потенційним замовникам з усього світу», – зазначає керівник Укроборонпрому Юрій Гусєв.

Також на IDEX—2021 будуть презентовані можливості танка «Оплот», який за низкою характеристик є найкращим у світі, бойової машини БТР-4 та інші передові розробки підприємств — учасників Концерну.

Загалом на українському стенді планується представити понад десяток натуральних та макетних (масштабних) зразків продукції військового та подвійного призначення. Під час проведення виставки заплановано низку переговорів з офіційними делегаціями різних країн і міжнародними компаніями щодо подальшого партнерства.

IDEX — одна з найбільших військових міжнародних виставок, яка проводиться під патронатом Президента Об’єднаних Арабських Еміратів.

У павільйонах Національного виставкового центру в Абу-Дабі свої експозиції презентують понад 900 провідних оборонних компаній з 59 країн світу.

Україну представляють дев’ять підприємств ОПК, сім з яких входять до Укроборонпрому.

Поделиться публикацией