«УКРОБОРОНПРОМ» ПЕРЕДАВ ЗСУ ПАРТІЮ БМП-1 ТА БМП-2

Державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», передав ЗСУ партію бойових машин піхоти БМП-1 та БМП-2.

Про це 31 серпня ц.р. повідомив Український мілітарний портал, посилаючись на пресслужбу ДК «Укроборонпром»

Більше двох десятків БМП-1 та близько десятка БМП-2 пройшли капітальний та регламентний ремонт на державному підприємстві.

Військову техніку було відремонтовано в рамках державного оборонного замовлення 2020 року.

«Працівники підприємства відновили боєздатність усіх систем та агрегатів, замінили несправні прилади, перевірили роботу озброєння тощо», – йдеться у повідомленні концерну

В процесі ремонту БМП отримали сучасні навігаційні системи, оптичні прилади та приціли вітчизняного виробництва.

Додатково на машини було встановлено фари інфрачервоного випромінювання та освітлювальні фари з використанням сучасних діодних ламп. Частково на певних зразках відремонтованої техніки було використано гусенічні стрічки власного виробництва ЖБТЗ.

ДП «Житомирський бронетанковий завод» займається виготовленням, глибокою модернізацією та капітальним ремонтом бойової і спеціальної техніки різних модифікацій: БМП, БРЕМ, БМД, а також машин на їх базі. Наразі триває модернізація виробничих потужностей підприємства шляхом впровадження новітніх енергозберігаючих технологій виробництва.

Поделиться публикацией