«УКРОБОРОНПРОМ» НАЛАГОДИВ ВИПУСК АРТИЛЕРІЙСЬКИХ БОЄПРИПАСІВ КАЛІБРУ 152-ММ

Державний концерн «Укроборонпром» та його підприємства налагодили випуск артилерійських боєприпасів калібру 152-мм. Один із таких снарядів виробники продемонстрували на відео.

Про це повідомили у пресслужбі «Укроборонпрому».

Зокрема, серед зірок та відомих людей України, стартував флешмоб у якому вони передають свої «найкращі побажання» російським окупантам.

Вони підписують артилерійські боєприпаси калібру 152 мм, серійне виробництво яких налагоджено підприємствами концерну.

“Сьогодні свій привіт підписав лідер гурту KOZAK SYSTEM Іван Леньо. Та посміхнувсь: «Розлітатимуться, як гарячі пиріжки». Що й казати – правий”, – зазначили у Державному концерні.

На відео можна роздивитися артилерійський снаряд у дерев’яному ящику.

На початку листопада міністр оборони України Олексій Резніков розповів, що оборонно-промисловий комплекс України налагодив виробництво артилерійських снарядів калібру 122-мм та 152-мм.

Міністр також додав, що вже налагоджене виробництво і 120-мм мінометних мін.

Він зазначив, що роботи були проведені силами Державного концерну «Укроборонпром» та підприємствами, які входять до його складу. За словами Резнікова, нові артилерійські снаряди до радянських систем вже пройшли випробування.

«Я маю надію, що протягом декількох місяців вони реалістично збільшать свої об’єми. Зобов’язання вже є. Ми вже випробували їхні вироби, вони працюють і будуть працювати на полі бою», – зазначив міністр оборони України.

Також Олексій Резніков наголосив, що Україна наразі не планує виробляти боєприпаси калібру 155-мм для сучасних артсистем. Їх сподіваються й надалі отримувати від партнерів, які надають військову допомогу Україні.

«Але ми з вами маємо одну українську артустановку 155-го калібру «Богдана». Вона пройшла перші випробування. У нас є прямий діалог з виробниками», – розповідає міністр.

vv

Поделиться публикацией