«УКРОБОРОНПРОМ» ВІДСТОЯВ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНИ У СПРАВІ ПРОТИ РОСІЙСЬКОГО “МИГ”

Північно-західний апеляційний господарський суд виніс рішення на користь України у справі ДП “Красилівський агрегатний завод”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, та “Российской самолетостроительной корпорацией “МиГ”, яка входить до складу “Объединённая авиастроительная корпорация”, 100% акцій якої належить Російській Федерації.

Про це 2 липня ц.р. повідомив Військовий навігатор України.

У позові російської компанії до українського оборонного підприємства повністю відмовлено. Відповідне рішення було прийнято судом 27 червня.

Раніше повідомлялося, що російське підприємство намагалось відсудити у “Красилівського агрегатного заводу” 5 млн рублів. До того ж, суд першої інстанції – Господарський суд Хмельницької області, у квітні цього року підтримав країну-агресора. Але завдяки тому, що Концерн оскаржив це рішення, інтереси українського оборонного підприємства вдалось повністю захистити.

18 квітня суддями Господарського суду Хмельницької області М.В., Виноградова В.В. та Гладюк Ю.В, за результатами розгляду судової справи №924/774/18 було повністю задовільнено позовні вимоги російської компанії та присудив стягнути з українського підприємства понад 5 млн рублів на користь “МиГ”.

Таке рішення повністю суперечить Указу Президента України № 82/2019 про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 19 березня 2019 року “Про застосування, скасування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”. Вказаним Указом АТ “Российская самолетостроительная корпорация “МиГ”, було включено до списку юридичних осіб щодо яких застосовуються обмежувальні заходи (санкції), відповідно до вимог Закону України “Про санкції”.

 

Окрім того, українські санкції проти Російської Федерації, указ про розширення яких було підписано Президентом України Петром Порошенком, синхронізовані з аналогічними санкціями Європейського Союзу і США.

 

Як відомо, АТ “Российская самолетостроительная корпорация “МиГ” входить до складу АТ “Объединённая авиастроительная корпорация”, 100% акцій якої належить Російській Федерації.

 

Російський “МиГ” є одним з основних підприємств російського ОПК та виконує повний цикл робіт в сфері створення, ремонту та модернізації винищувальної авіації, озброюючи російську армію літаками МіГ-29 та їх модернізованими версіями.

 

Поделиться публикацией