УКРАЇНІ НЕОБХІДНО ПЕРЕХОДИТИ ВІД СИМЕТРИЧНОЇ ДО АСИМЕТРИЧНОЇ ВІЙНИ – ЕКСПЕРТ

Ситуація для України може стати критичною через кілька місяців, якщо не зміниться внутрішньополітична та військова стратегія. Про це повідомив в ефірі «Право на владу» провідний аналітик центру STEM Агіль Рустамзаде.

«Зараз ще ситуація не критична. У вас ситуація може бути критична через 2 місяці, через 5 — 6 місяців, коли ресурси вашого супротивника збільшуватимуться, і він тиснутиме на вас, тоді ситуація може стати гіршою. У перспективі одного місяця-двох я не бачу критичної ситуації. Критична внутрішньо-політична ситуація, спекуляція, вона не має під собою залізобетонного фундаменту. Але якщо не буде системних змін, у перспективі ситуація буде критична», — сказав експерт.

Він зазначив, що Росія домоглася п’ятикратної переваги над українською армією на авдіївському напрямку і їм дуже допомагають авіабомби, які з точністю до 2 — 3 м залишають мало шансів будь-яким позиціям.

Рустамзаде вважає, що Україні необхідно переходити від симетричної війни до асиметричної. «Армія має зосередитися на асиметричній війні. Лінію фронту можна не лише людьми тримати. Тримати там не 100 тисяч, а 50 тисяч. Інші 50 тисяч у тилу зароблятимуть гроші, вироблятимуть зброю. Ви не потягнете симетричну війну з сильнішою державою.

Поделиться публикацией