УКРАЇНСЬКЕ МІНОБОРОНИ ХОЧЕ РЕФОРМУВАТИ САМО СЕБЕ

У Міністерстві оборони України буде створено підрозділ, який займатиметься питаннями реформування українського війська оборонного відомства, повідомив міністр оборони Степан Полторак на зустрічі з іноземними стратегічними радниками високого рівня Комітету реформ Міноборони та Збройних Сил України.

«Ми маємо якнайшвидше використати допомогу наших закордонних партнерів і альянсу. Тому ми врахуємо досвід, який є у вас, і надамо свої пропозиції альянсу для подальших рекомендацій щодо реформування українського війська», — сказав С.Полторак.

«Ми повинні чітко усвідомити й визначитися з метою, яку армію ми маємо побудувати і якою вона буде в найближчому майбутньому. Ви нам активно в цьому допомагаєте. Ми спільно працюємо над цим», — додав глава оборонного відомства.

С.Полторак також повідомив радникам, що ознайомився з пропозиціями, які вони напрацювали під час роботи в українському війську. «Є чимало питань, в яких наші думки схожі. Всі пропозиції справедливі, сприймаються позитивно, і вже щодо деяких питань ми працюємо», — зазначив він.

Міністр обговорив з іноземними радниками напрями подальшої співпраці й завдання на 2018 рік і подякував їм за конструктивну та плідну роботу.

Поделиться публикацией