УКРАЇНА КУПИТЬ 55 ФРАНЦУЗЬКИХ ГЕЛІКОПТЕРІВ AIRBUS HELICOPTERS ДЛЯ ПОТРЕБ ВІДОМСТВ МВС

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і міністр Європи та закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан підписали угоду про закупівлю 55 гелікоптерів Airbus Helicopters для потреб відомств МВС України.

Гелікоптери французького виробництва отримають Держслужба з надзвичайних ситуацій, Нацгвардія, Нацполіція та Держприкордонслужба. МВС планує отримати вертольоти трьох моделей — Н145, Н125 і Н225.

Як повідомив портал dt.ua, основними завданнями гелікоптерних підрозділів МВС будуть: порятунок і громадський порядок, кримінальні розслідування, антитерористичні і спеціальні місії, охорона державного кордону і безпека на дорогах.

Раніше президент Петро Порошенко повідомив про те, що Україна закупить у Франції рятувальні гелікоптери. «Буде підписаний Меморандум про наміри із закупівлі гелікоптерів. Це ще один важливий крок щодо забезпечення рятувальників, коли вони швидко зможуть дістатися до поранених і зможуть надавати допомогу», — сказав він.

Наприкінці лютого «Укрзалізниця» підписала угоду з американською корпорацією General Electric на 1 млрд доларів. Контракт передбачає поставку 30 вантажних дизельних локомотивів GE TE33AC для українських залізниць. Крім того, угода включає модернізацію до 75 локомотивів, поставку до 225 нових локомотивів GE серії Evolution до 2034 року та їх довгострокове технічне обслуговування.

Поделиться публикацией