ТРЕБА ПОСИЛЮВАТИ САНКЦІЇ ПРОТИ РФ – ЗАСТУПНИК СЕКРЕТАРЯ РНБО

Заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергій Кривонос упевнений, що співпраця з міжнародними партнерами має привести до посилення санкцій проти Росії.

 

Про це 25 вересня ц.р. повідомив портал Арміяinform, посилаючись на заяву заступника секретаря Ради національної безпеки та оборони Сергія Кривоноса в ефірі телеканалу «Дім».

 

«Завдання номер один – продовжувати активно співпрацювати зі світовими лідерами, порушувати питання щодо санкцій проти Російської Федерації, виводити Росію цими санкціями на такий рівень, що питання стане – або вони віддадуть Крим, або вони залишаться «без штанів», умовно кажучи, і це головне. Плюс паралельно посилювати всередині країни її обороноздатність, яка дасть можливість при необхідності діяти силовими методами», – заявив заступник секретаря РНБО.

 

Сергій Кривонос назвав дуже важливим створення міжнародної Кримської платформи і об’єднання людей, які порушують на рівні світової спільноти питання про деокупацію Кримського півострова.

 

«Росія з самого початку після окупації  Криму почала відводити в сторону і світове співтовариство, і безпосередньо керівництво України від цієї проблеми. Забудьте про неї, у вас є проблема – спочатку вирішіть питання з Донбасом. Це звичайна ідеологічна маніпуляція – визначення помилкових пріоритетів і орієнтирів. Давайте ви дивіться туди, а про це забудьте, вирішуйте це питання. Таким чином це відбувається і на рівні світової спільноти. Тому вони акцентують питання щодо вирішення питання на Донбасі – про Крим зовсім мовчать. Хоча питання Криму стоїть на одному щаблі з питанням закінчення війни на Донбасі», – заявив Сергій Кривонос.

 

Поделиться публикацией