ТОВ «УКРАЇНСЬКА БРОНЕТЕХНІКА» ПЛАНУЄ РОЗПОЧАТИ ВИРОБНИЦТВО БОЙОВИХ МАШИН ПІХОТИ ASCOD

 

ТОВ «Українська бронетехніка» у партнерстві з американською General Dynamics та східноєвропейською Czechoslovak Group планує розпочати виробництво бойових машин піхоти ASCOD.

Про це 26 вересня ц.р. повідомила компанія Фейсбуці.

«Європейське відділення американської корпорації General Dynamics, східноєвропейський промисловий конгломерат Czechoslovak Group та «Українська бронетехніка» розглядають можливість ліцензійного виробництва бойових машин піхоти ASCOD», — йдеться в повідомленні.

Наголошується, що фахівці «Української бронетехніки» спільно з військовослужбовцями ЗСУ, ДНДІ випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки і спеціалістами холдингу Czechoslovak Group відвідали виробничі потужності General Dynamics European Land Systems у м.Трубія (Іспанія), де ознайомилися з виробництвом колісної та гусеничної техніки. А військові провели випробування платформи.

За словами гендиректора «Української бронетехніки» Владислава Бельбаса, наразі обговорюється можливість в найкоротший термін постачати ASCOD в Україну, якнайшвидше організувати виробництво та обслуговування платформи в Україні та інтегрувати передові системи озброєння, електроніки та зв’язку для досягнення оперативної сумісності ЗСУ та НАТО.

 

Як зазначають в компанії, універсальна платформа ASCOD може бути оснащена різноманітними системами озброєння: бойовими модулями з автоматичними гарматами 30/40 мм типу МК 44 Bushmaster, баштами з гарматами калібрів 105 мм або 120 мм та протитанковими керованими ракетними комплексами.

Наразі БМП ASCOD перебуває на озброєнні провідних армій світу та країн НАТО – Іспанії, Великобританії, Австрії та інших.

 

Поделиться публикацией