«ТАРГЕТ» ОТРИМАВ ЗАМОВЛЕННЯ НА РЕМОНТ ТА МОДЕРНІЗАЦІЮ КОМПЛЕКСУ РОЗВІДКИ «КОЛЬЧУГА»

Науково-виробничий комплекс СКБ «Таргет» отримав замовлення Міністерства оборони на проведення ремонту та модернізації комплексу пасивної радіоелектронної розвідки «Кольчуга».

Про це в інтерв’ю агентству «ОПК» повідомив заступник директора НВК СКБ «Таргет» Віталій Яковлев. За його словами, йдеться про те, щоб суттєво підвищити характеристики станції радіоелектронної пасивної розвідки.

Він зазначив, що в майбутньому не виключено ще додаткові контракти від Міноборони, але для цього підприємству потрібно розширити виробництво, зокрема знайти додаткові приміщення для такої цілі.

Як відомо, мобільна станція «Кольчуга» базується на двох шасі підвищеної прохідності КрАЗ-260.Комплекс дальньої радіотехнічної розвідки стратегічного призначення у складі 3-х станцій дозволяє визначати координати цілей (наземних і надводних) та маршрути їх пересування на території до 600 км в глибину (для повітряних цілей на висоті 10 тис м. – 800 км) і до 150 км по фронту. Чутливість радіотракту становить від −110 до −155 дБ/мВт у смузі панорамного огляду. Все це використовується для забезпечення раннього попередження в системі ППО країни. Нова розробка «КOLCHUGA RDF-360» — це наступне покоління станції «Кольчуга», виконане з більш високими параметричними і функціональними характеристиками на сучасній елементній базі.  Зберігши всі унікальні технічні та функціональні особливості, які були використанні в комплексі «Кольчуга»,  новий комплекс «КOLCHUGA RDF-360» вигідно відрізняється наступними особливостями:

Смуга одночасного перегляду при виявленні цілі становить 0,5Ггц в діапазоні частот0,75-12ГГЦ і 3,5ГГЦ в діапазоні частот 8-18ГГЦ. До того ж, устаткування, змонтоване на КУНГ зверху, і в процесі транспортування не знімається і не переноситься всередину, що істотно скорочує  час розгортання станції. Ще серед особливостей можна відзначити, що в комплексі реалізовано автоматичне горизонтування на основі використання мото-приводів на кожну опору, що дозволяє контролювати результат. В новому комплексі використовується кондиціонер інвертного типу, що виключає різке включення компресора і, відповідно, перепади напруги в мережі, що небажано для роботи обчислювальної техніки. А також у складі комплексу 4 одиниці техніки , що покращує умови експлуатації станції її мобільність.

На виріб отримано Патент №116610 на винахід, а за оцінкою Державної кваліфікаційної експертизи винахід «Комплекс ідентифікацій джерел випромінювання» володіє істотними параметричними удосконаленнями в порівнянні зі світовими зразками техніки пасивної розвідки, і є новим поколінням аналогічного вітчизняний комплексу пасивної розвідки «Кольчуга-КЕ», визнаного на світовому ринку.  Безперечною перевагою комплексу «КOLCHUGA RDF-360» є, його здатність вести далеку стратегічну розвідку повітряних, наземних і надводних цілей на дальності до 700 км і забезпечувати супровід повітряних цілей на дальності до 450км в діапазоне частот 8-18 ГГц в реальному масштабі часу.

Поделиться публикацией