США ЗБЕРЕЖУТЬ ПІДТРИМКУ УКРАЇНИ У БЮЖЕТІ НА 2024 РІК — БЛІНКЕН

У проєкті бюджету США на 2024 рік збережеться безпекова, економічна, енергетична та гуманітарна підтримка України.

Про це заявив державний секретар США Ентоні Блінкен під час слухань у комітеті Сенату з асигнувань щодо проєкту бюджету США на 2024 рік, інформує Голос Америки.

Він зазначив, що США мають позитивне бачення майбутнього світу, який є «вільним, безпечним, відкритим і квітучим». Держсекретар висловив сподівання, що запропонований проєкт бюджету допоможе просунути це бачення та розв’язати проблеми, які дійсно важливі для американського народу.

«Перший – це виклик з боку наших стратегічних конкурентів, безпосередня гостра загроза з боку російського самодержавства та агресії. Найбільш руйнівний, звичайно, через його жорстоку агресію проти України», — зазначив Блінкен. Іншою загрозою держсекретар назвав довгостроковий виклик із боку Китайської Народної Республіки.

Цей бюджет підтримуватиме нашу безпекову, економічну, енергетичну та гуманітарну підтримку України, щоб гарантувати, що війна президента Путіна залишиться стратегічною невдачею. Він посилить наші зусилля, щоб конкурувати з КНР», — зазначив Блінкен.

Він також додав, що друга група викликів для США спричинена глобальними випробуваннями, зокрема, кліматичною кризою, міграцією, продовольчою та енергетичною безпекою, пандеміями, які безпосередньо впливають на життя американців.

Поделиться публикацией