США ЗАЯВИЛИ ПРО ГОТОВНІСТЬ ВВЕСТИ ПЕРСОНАЛЬНІ САНКЦІЇ ПРОТИ ОТОЧЕННЯ ПУТІНА — DEUTSCHE WELLE

Про серйозне ставлення адміністрації США до цього питання свідчать санкції, вже введені відносно близьких до Путіна олігархів Олега Дерипаски та Віктора Вексельберга.

Якщо РФ не припинить свою «ворожу поведінку» на адресу інших держав на світовій арені, адміністрація США продовжить свою санкційну політику; зокрема, санкції будуть застосовані щодо осіб з найближчого оточення Володимира Путіна, у середу, 26 вересня, заявив помічник міністра фінансів США Маршалл Біллінгслі, виступаючи на слуханнях у Палаті представників Конгресу США, передає Deutsche Welle.

Біллінгслі назвав дії Росії «неприйнятними», відзначаючи, що відповідальність повинні розділити Путін і його ближнє коло, якому дістануться всі шишки «витрат і наслідків». Про серйозне ставлення адміністрації США до цього питання свідчать санкції, вже введені відносно близьких до Путіна олігархів Олега Дерипаски та Віктора Вексельберга — вважається, що завдяки їм обидва олігарха вже втратили значну частину свого майна, наголосив помічник міністра фінансів.

З іншого боку, нагадаємо, що всі нові і нові антиросійські санкції, непередбачувана поведінка Дональда Трампа і набраної ним адміністрації Білого дому разом з відверто ворожим настроєм Конгресу США щодо Росії призвели до наслідків, яких, мабуть, не очікував ніхто — російські підприємці, які зазвичай виводять зароблені у Росії гроші за кордон, почали репатріювати їх з американських і європейських банків назад до Росії. Розуміючи, що навіть офшори і швейцарські банки не є гарантіями того, що кошти на рахунках вціліють, бізнесмени з РФ починають переводити гроші до російських державних банків та змінювати баланс коштів, що знаходяться в офшорах.

Поделиться публикацией