СИРІЯ ПРОВАЛЮЄ ПЛАН ЗАЛУЧЕННЯ БОЙОВИКІВ ДО ВІЙНИ В УКРАЇНІ НА БОЦІ РОСІЇ – ГУР МІНОБОРОНИ

Сирія не виконує обіцянку про залучення бойовиків до війни в Україні на боці росії.

Як передало Головне управління розвідки Міністерства оборони України в Фейсбуці, 22 березня відбулась зустріч між командувачем 8-ї бригади в південній сирійській провінції Дера полковником Насімом Абу Ірра, та генералом збройних сил рф Олександром Журавльовим (виконує функції командувача російського угруповання у південних провінціях Сирії).

Під час зустрічі російський генерал поставив чітку вимогу сформувати та надати список імен та особистої інформації бойовиків з підрозділів Абу Ірра та із Сил оборони Сирії, які готові до участі у війні проти України.

Сирійський полковник не надав чіткої відповіді, натомість пообіцяв вийти на зв’язок після консультацій «з іншими представниками керівного складу 8-бригади».

На сьогодні попередні обіцянки сирійської влади про системне постачання найманців для російської армії не виконуються. Обіцяну «легку прогулянку» змінили повідомлення про запеклі бої та високі втрати росіян. Більшість сирійських військових не готові ризикувати своїм життям заради примарного грошового забезпечення, наголошують у розвідці.

Відомо, що наразі російські оперативники також намагаються домовитись про вербовку найманців зі складу 16 бригади Сирійської Арабської Республіки.

Як повідомляв Укрінформ, 11 березня міністр оборони росії сергій шойгу заявив, що нібито вже «понад 16 тисяч людей з країн Близького Сходу» хочуть поїхати на допомогу «днр» і «лнр».

Поделиться публикацией