СБУ ВИКРИЛА АГЕНТА СПЕЦСЛУЖБ РФ У СЕКРЕТАРІАТІ УРЯДУ

Співробітники контррозвідки СБУ викрили чиновника секретаріату Кабміну на діяльності в інтересах спецслужб Російської Федерації. Про це 20 грудня повідомив прес-центр СБУ.

“Правоохоронці встановили, що чиновник був завербований російськими спецслужбами під час довготривалого закордонного відрядження. Оперативники СБ України задокументували, що посадовець за завданням російських кураторів збирав за допомогою спеціального обладнання інформацію про діяльность урядових структур. Отримані дані зловмисник передавав кураторам через електронні канали зв’язку”, — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, за сприяння керівництва українського Уряду, агента російських спецслужб співробітники СБУ затримали на робочому місці. У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України, тривають першочергові процесуальні дії, зокрема обшуки за місцями роботи та проживання чиновника.

За даними джерела в Кабміні, йдеться про Станіслава Єжова, особистого перекладача прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

«Всі дуже були здивовані даній ситуації, як вийшло, що він не був належним чином перевірений. По суті, Єжов був присутній на всіх ключових міжнародних переговорах. По суті, Гройсман брав «Путіна» на всі важливі перемовини», — зазначив він.

Поделиться публикацией