РФ ЗАСТОСОВУЮТЬ ІРАНСЬКІ 122-ММ АРТИЛЕРІЙСЬКІ БОЄПРИПАСИ

Окупаційні війська Росії у війні проти України застосовують іранські 122-мм артилерійські боєприпаси.Фото цих снарядів показали аналітики з Ukraine Weapons Tracker. Маркування на боєприпасах свідчать, що вони виготовлені у 2023 році.

Про це 30 червня ц.р. повідомив Мілітарний.

Росія могла закупити у Ірану щонайменше 40 тисяч снарядів до артилерії калібру 122-мм.

На фото показані ящики з маркуванням та самі нові осколково-фугасні боєприпаси іранського виробництва до гаубиць Д-30.

На початку червня британські ЗМІ оприлюднили документи, які свідчать про те, що Іран постачає зброю до Росії для загарбницької війни проти України.

Телеканал Sky News ознайомився з імовірним контрактом між Тегераном і Москвою, згідно з яким Іран продав росіянам різні типи боєприпасів на понад 1 мільйон доларів.

У документі на 15 сторінок, який датований 14 вересням 2022 року, йдеться про постачання до Росії артилерійських й танкових снарядів, а також ракет.

У додатку до контракту перелічені різні позиції угоди, зокрема, про постачання компонентів 122-мм та 152-мм артилерійських пострілів. Одна зі сторінок угоди свідчить, що країна-агресор могла закупити щонайменше 40000 122-мм і 14 тисяч 152-мм снарядів у Ірану.

Також Ukraine Weapons Tracker показали фото і 152-мм артилерійських пострілів, які Росія отримує із закордонну.

Аналітики припускають, що це снаряди китайського виробництва 1986 року випуску, які понад 30 років тому були доставлені до Ірану. Судячи з фото і маркування на ящику, боєприпаси через свій вік були відремонтовані у 2018 році іранською промисловістю та отримали нові метальні заряди іранського виробництва. Тепер вони постачають російській армії в межах міждержавної військової співпраці між РФ та Іраном.

Поделиться публикацией