РФ ВІДПРАВИЛА З МІСТА ТАМБОВ НА ВІЙНУ В УКРАЇНУ 400 УВʼЯЗНЕНИХ

Росія відправила з міста Тамбов на війну в Україну 400 увʼязнених за кримінальні злочини.

Про це 19 вересня ц.р. повідомили у Генштабі ЗСУ.

Це перекидання відбувається для посилення російських військ на тимчасово окупованих територіях України.

У ранковому зведенні Генеральний штаб Збройних Сил України зазначив, що у зв’язку з суттєвою нестачею людських та матеріальних ресурсів, російські загарбники продовжують вдаватись до нестандартних способів поповнення своїх втрат.

«Так, на посилення воюючих в Україні підрозділів, з російського міста Тамбов направлено 400 осіб, які відбувають покарання за кримінальні злочини», – йдеться у повідомленні.

Окрім того, у Краснодарському краї громадські організації “воїнів-афганців” отримали завдання щодо збору від місцевого населення грошей для закупівлі теплих речей регіональному добровольчому батальйону.

Раніше стало відомо, що російських ув’язнених вербують на війну в Україні та обіцяють свободу за хорошу службу.

У відкритому доступі з’явилося відео із власником найманців «ПВК Вагнер» Євгеном Пригожиним – він особисто виступає перед злочинцями.

На відео російський олігарх та довірена особа Володимира Путіна розповідає, що у ряди «вагнерівців» приймають ув’язнених віком від 22 років до 50 років із деякими виключеннями.

Євген Пригожин обіцяє злочинцям «ставлення, як до інших військових» і водночас попереджає, що його найманці не мають права відступати та здаватися живими у полон. Тому кожному видаватимуть по дві гранати та інструкцію, як треба поводитися після пропозиції скласти зброю.

У так звану «ПВК Вагнер» приймають тільки «штурмовиків» – це бійці, які повинні першими атакувати оборонні позиції противника.

Поделиться публикацией