РУМУНІЯ І НІДЕРЛАНДИ ПІДПИСАЛИ ЛИСТ ПРО НАМІРИ СТВОРИТИ БАЗУ ДЛЯ ТРЕНУВАННЯ ПІЛОТІВ F-16

Румунія і Нідерланди підписали лист про наміри створити базу для тренування пілотів F-16 та відповідного обслуговування цих літаків на одному з навчальних центрів на території Румунії, що стане внеском цих країн у зміцнення протиповітряної оборони України.

Про це 30 серпня ц.р. повідомив Укрінформ, посилаючись на керівницю військового відомства Нідерландів Кайсу Оллонґрен.

«Сьогодні під час неформальної Ради міністрів оборони ми розпочнемо (обговорення) з України. Для Нідерландів надзвичайно важливо продовжувати демонструвати нашу єдність та нашу підтримку для України у її боротьбі проти російської агресії. Нідерланди і Румунія вчора підписали лист про наміри щодо надання тренування та обслуговування для F-16 у навчальному центрі в Румунії. Це конкретний крок до зміцнення протиповітряної оборони України від двох європейських країн, і безумовно, з боку всіх європейських країн, які є учасницями коаліції F-16», – зазначила міністр оборони Нідерландів.

Вона зауважила, що європейські урядовці обговорять також напрямки зміцнення європейської оборони та спільну роботу в рамках Стратегічного компасу ЄС, який був погоджений країнами-членами більш ніж рік тому.

Поделиться публикацией