РОСІЯНИ НАМАГАЮТЬСЯ ПЕРЕВЕСТИ ВІЙНУ У ЧАСТКОВО «ЗАТЯЖНУ ФАЗУ» — ПОДОЛЯК

Росіяни намагаються перевести війну у частково «затяжну фазу».

Про це 24 березня ц.р. повідомив у телеграмі радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк.

За його словами, причина — надто високі втрати в особовому складі та техніці, а також — відсутність будь-якого значущого просування в усіх напрямках.

«Усе це не вдається приховувати від своєї аудиторії. Тому керівництво РФ намагається використати іншу тактику. Щоб різко знизити кількість втрат до прийнятного (з пропагандистської точки зору) рівня. І не отримувати кілька сотень загиблих щодня, включаючи командирів найвищої та середньої ланки», — зауважив Подоляк.

«Саме ця потреба – скоротити всі види втрат і спробувати максимально «зачистити» свої тили від нелояльних елементів (а це майже 90-95% мирного населення) росіяни намагаються запровадити нові обов’язкові елементи у свою військову тактику. Відбувається часткове окопування росіян на зайнятих рубежах, а така концентрація сил та засобів руйнування навколо наших великих міст для створення в них навмисних багатотисячних гуманітарних катастроф. Тактика абсолютно людоїдська і має чіткі юридичні визначення в міжнародному праві в розділі військових злочинів та злочинів проти людяності», — додає він.

Поделиться публикацией