РОСІЙСЬКІ УГРУПОВАННЯ ДІЙШЛИ ДО АУТУ: ЇХ ПОЧИНАЮТЬ ОСНАЩУВАТИ ТАНКАМИ Т-54/55

Російські війська можуть перекинути в Україну танки Т-54/55 з довгострокового зберігання, щоб компенсувати значні втрати бронетехніки, йдеться в сьогоднішньому звіті ISW.

Російські війська перевезли потяг із танками Т-54/55 із Приморського краю до західної Росії, а джерела в соціальних мережах припустили, що російські війська можуть перекинути їх в Україну.

Голландська група з відкритим кодом Oryx за оцінками станом на 22 березня повідомила, що російські війська втратили щонайменше 57 танків Т-90, 448 танків Т-80, 1025 танків Т-72, ​​53 танки Т-64 і 73 танки Т-62 під час напружених боїв в Україні.

Втрати російської бронетехніки наразі обмежують здатність російських військ вести ефективну механізовану маневрову війну під час зупинки наступу в Україні, і російські війська можуть розгортати танки Т-54/55 зі складів, щоб посилити ці наступальні операції та підготуватися до очікуваних механізованих українських дій в рамках контрнаступу.

Радянський Союз виготовив десятки тисяч танків Т-54/55 після Другої світової війни, і російські військові, можливо, звертаються до великих радянських запасів цих танків, щоб вирішити значну нестачу бронетехніки.

Можливо, російські військові також вирішать поставити танки, оскільки запчастини для ремонту танків Т-54/55 доступні у великій кількості та значно дешевші. Однак танкам Т-54/55 не вистачає броньових можливостей сучаснішої бронетехніки, і вони спочатку мали меншу основну гармату, хоча російські військові, можливо, модернізували деякі машини. Російські військові, ймовірно, зазнають більшої кількості втрат, поставивши ці старіші танкові системи в Україні.

Розгортання неякісної техніки для поповнення спроможності російської армії вести механізовану маневрену війну може призвести до подальшого занепаду російської живої сили в Україні. Російські збройні сили навряд чи досягнуть бажаних показників скорочення ресурсів на тій підставі, що Т-54/55 дешевші, ніж боєприпаси для протитанкових керованих ракет (ПТРК).

Поделиться публикацией