РОСІЙСЬКІ ОКУПАЦІЙНІ ВІЙСЬКА ПОСТАВИЛИ НА ОКУПОВАНІ ЧАСТИНИ ДОНБАСУ БРОНЕТЕХНІКУ, АРТИЛЕРІЙСЬКЕ ОЗБРОЄННЯ

Російські окупаційні війська від початку грудня поставили на окуповані частини Донбасу три тисячі тонн пально-мастильних матеріалів, а також бронетехніку, артилерійське озброєння.

Про це 17 грудня ц.р. на брифінгу повідомив речник Міноборони Максим Праута із посиланням на Головне управління розвідки МОУ.

“За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, керівництво РФ нарощує матеріально-технічне забезпечення окупаційних військ на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях. Так, з початку грудня через неконтрольовану ділянку кордону залізничним транспортом туди доставлено близько трьох тисяч тонн пально-мастильних матеріалів”, — зазначив Праута.

Також, за його словами, минулого тижня з РФ приховано перемістили колону військової техніки.

Крім того, речник повідомив, що командування ЗС РФ продовжує використовувати тимчасово окуповану територію у Донецькій та Луганській областях як випробувальний полігон. На озброєння з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК продовжують надходити експериментальні зразки зброї та спорядження російського виробництва для дослідної експлуатації в бойових умовах.

Поделиться публикацией