РАКЕТИ ДЛЯ PATRIOT, ІНЖЕНЕРНА ТЕХНІКА, БРОНЬОВАНИЙ ЗАХИСТ – НОВИЙ ПАКЕТ ВІД НІМЕЧЧИНИ

Німеччина передає Україні новий пакет військової допомоги який буде складатися з інженерної військової техніки та броньованих машин для забезпечення захисту солдат і офіцерів на лінії фронту. У складі нового пакету ремонтно-евакуаційні машини, а також різноманітна техніка яка є вкрай потрібна для забезпечення ефективної логістики збройних сил України. Відповідну заяву зробила прес-служба німецького уряду.

У складі пакета нового обладнання для Збройних сил України є 14 машин Warthog, що Можуть використовуватися для евакуації або ремонту техніки, а також для захисту підрозділів командирів та штабів. Надає німецький уряд також укомплектовані машини розмінування WISENT, мостоукладальники BEAVER, інженерну броньовану техніку Bergepanzer 2 і 2A1 Dachs. Для ефективного розмінування також надано мінні трали та автомобілі захисту кордону, автозаправники.

У списку воєнно-технічної допомоги є також розвідувальні БпЛА, технічні засоби для створення перешкод у переміщенні дронів, інфрачервоні камери та системи спостереження SATCOM. Для забезпечення вже діючої техніки у складі пакета є снаряди для танків Leopard 2A6, а також інші боєприпаси для гранатометів і артилерії. Передає Німеччина і ракети для зенітно-ракетної системи Patriot, інше військове обладнання.

Посол України у Німеччині Олексій Макєєв заявив, що заморожування війни в Україні в минулому призвело до великої війни в Європі зараз. Макеєв, зокрема, послався на численні раунди переговорів із Росією з 2014 року, у яких брала участь і Німеччина.

Поделиться публикацией