ПУТІН ЗАЯВИВ ПРО ПЛАНИ ПРИДБАТИ ДЛЯ ВКС РФ 76 НОВІТНІХ СУ-57

Повітряно-космічні сили Росії отримають у 2019-2028 роках 76 новітніх винищувачів п’ятого покоління Су-57 замість раніше запланованих 15, заявив президент Росії Володимир Путін, повідомив ТАСС.

Укладення широкомасштабного контракту на спорудження Су-57 стало можливим тому, що російський оборонпром надав армії 20-відсоткову знижку на винищувачі.

Путін заявив, що контракт на поставку літаків, розрахований до 2028 року, буде укладено «найближчим часом»; російський президент поставив завдання повністю переозброїти на ці літаки три винищувальних полки російських ПКС. Укладення широкомасштабного контракту на спорудження Су-57 стало можливим тому, що російський оборонпром надав армії 20-відсоткову знижку на винищувачі.

На даний час російські збройні сили мають у своєму складі 10 льотних прототипів Су-57, що входять у дослідну партію. Поки що є тільки один вже укладений контракт на постачання у війська таких машин, за яким у 2019-2020 роках ВКС РФ отримають два Су-57 з двигунами першого етапу, у цілому планувалося придбати від 12 до 15 літаків.

Передбачається, що ще одну угоду на поставку 13 машин укладуть у 2020 році. Таким чином, підсумкова цифра винищувачів може скласти навіть більше, ніж заявлена Путіним.

Су-57 – перспективний російський важкий винищувач, яким планується замінити застарілий Су-27, що впритул підходить до модернізаційної стелі. Розробка Су-57 велася у рамках проекту «ПАК ФА» (перспективний авіаційний комплекс фронтової авіації), літаку було надано заводський індекс Т-50.

Поделиться публикацией