ПС ЗСУ ЗАМОВИЛИ РЕМОНТ ВИНИЩУВАЧА МІГ-29

Повітряні Сили Збройних сил України замовили ремонт винищувача МіГ-29.

Про це 7 листопада ц.р. повідомив Мілітарний.

Ремонтом винищувача буде займатися львівський державний авіаційно-ремонтний завод, про що стало відомо з електронної системи публічних закупівель ProZorro.

Командування повітряних сил України (військова частина А0215) замовляє ремонт винищувача, оголосивши 05 листопада 2021 року тендер: «Перший ремонт літака МіГ-29».

Очікувана вартість на ремонт одного винищувача становить 73 783 394,00 гривнь з податком на додану вартість. Єдиним учасником тендеру стало державне підприємство «Львівський авіаційно-ремонтний завод»

Відповідно до висновку Львівської торгово-промислової палати від 08.09.2021 № 19-08-9/779, Державне підприємство «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» є єдиним підприємством, яке здатне виконувати послуги з 1-го та 2-го ремонту та дообладнання літаків МіГ-29, МіГ-29УБ та їх складових частин з відповідним продовженням призначених показників.

«ДП «ЛДАРЗ» має достатні виробничі потужності, кваліфікований виробничий персонал, технічну та технологічну документацію та фінансові спроможності для надання вищезазначених послуг», – йдеться у тендері.

Підприємство має надати послуги з ремонту, технічного обслуговування повітряного транспорту та пов’язаного обладнання і супутні послуги. Строк виконання робіт очікується до 15 листопада 2022 року.

У червні поточного року, для ПС ЗСУ модернізували винищувач МіГ-29 до версії МіГ-29МУ1. Після чого літак успішно здійснив випробувальні польоти та відбув до місця дислокації. На літаку встановили вітчизняну навігацію та системи посадки.

Було здійснено заміну блока приймача бортової радіолокаційної станції, що дало змогу підвищити її надійність за рахунок використання нової, більш сучасної елементної бази. Також було розширено спектр частот радіостанції під вимоги ІКАО.

 

Поделиться публикацией