ПРИТУЛА ПОКАЗАВ ВІТЧИЗНЯНІ ДРОНИ-КАМІКАДЗЕ “БОБЕР”

Волонтер Сергій Притула показав вітчизняні дрони-камікадзе “Бобер”, що неодноразово були помічені при атаках на Москву. Відповідне відео було оприлюднене в соціальних мережах.

Про це 30 липня ц.р. повідомив Мілітарний.

«Ми гадки не маємо що ж може літати у Москву! Та запевняємо, що ви, хто донатив на помсту, тут гарантовано не причетні», – сказав Притула.

На відео було показано три дрони, що судячі з слів волонтера могли атакувати Москву 30 липня.

Раніше інформувалося, що один з безпілотників уразив 10 поверх комплексу офісних будівель “IQ-квартал”, де розміщувалися офіси Міністерства цифрового розвитку.

До цього дрони були помічені в атаці 24 липня де була пошкоджена будівля, що в OSINT-спільноті пізніше була ідентифікована як ймовірно один з об’єктів ГУ ГШ.

Крім того, за участю “Бобрів” 30 травня відбулася масова атака на столицю ворога, за повідомленнями росіян, тоді на Москву летіло близько 25 БПЛА.

У своєму Instagram Сергій Притула зазначив, що вартість одного дрону становить близько 4 мільйонів гривень (108 тисяч доларів).

Він додав, що для Сил оборони України за кошт Благодійного фонду Сергія Притули було закуплено 50 таких дронів на суму 200 мільйонів гривень.

Крім того, була озвучена дальність польоту дронів, що становить 1000 кілометрів.

Дрон побудований за аеродинамічною схемою “качка”, що забезпечує ефективне керування по тангажу (вгору та вниз)  без втрат підйомної сили на балансування.

Така схема може допомагати дрону ефективно змінювати свою висоту для проходження зон ППО або для зміни цілі.

Поделиться публикацией