ПРИКОРДОННИКИ ФІКСУЮТЬ ПЕРЕКИДАННЯ З БІЛОРУСІ ПІДРОЗДІЛІВ ЗС РФ, ЯКІ ПРОХОДИЛИ ТАМ НАВЧАННЯ

Співробітники Державної прикордонної служби фіксують перекидання з білорусі підрозділів зс рф, які проходили там навчання.

Про це 7 березня ц.р. під час брифінгу в медіацентрі Україна-Укрінформ повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко.

«На території республіки білорусь російські військові проходять підготовку і навчання. Зараз ми фіксуємо передислокацію з білорусі в росію тих підрозділів, які вже закінчили підготовку, тому зараз кількість російських військових на цьому напрямку може дещо змінитися. Раніше ми зазначали, що на території білорусі перебувають близько 9-10 тис. російських військових. За ситуацією активно стежать наші підрозділи розвідки, в тому числі і Державної прикордонної служби, які фіксують все, що відбувається по той бік кордону», — повідомив Демченко.

За його словами, незважаючи на дії ворога, зараз наша основна задача — мати сильну оборону на цьому напрямку і не допустити вторгнення, тому нарощення оборонних позицій як по лінії кордону, так і в прикордонні не припиняється. Такі заходи відбуваються по всій протяжності кордону з білоруссю — від Волині до Чернігівської області, додав Демченко.

 

Поделиться публикацией