ПРЕЗИДЕНТ ПРОВІВ РОБОЧУ НАРАДУ ЩОДО РЕФОРМУВАННЯ ДК «УКРОБОРОНПРОМ»

Президент України Володимир Зеленський провів робочу нараду щодо реформування Державного концерну «Укроборонпром». У ній взяли участь секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, віце-прем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський та генеральний директор ДК «Укроборонпром» Юрій Гусєв.

Про це 28 січня передало офіційне інтернет-представництво Президента України.

Під час зустрічі Юрій Гусєв презентував дорожню карту реформування «Укроборонпрому» та доповів про перші результати підготовки до трансформації концерну в сучасні холдинги з ефективною системою корпоративного управління.

Президент доручив Олексію Данілову підготувати та винести питання реформування «Укроборонпрому» на розгляд на засіданні РНБО вже в лютому.

Глава держави підтримав пропозицію про збільшення частки підприємств «Укроборонпрому» у державному оборонному замовленні під час погодження та затвердження цього документа на 2021 рік, а також доручив профільному віце-прем’єр-міністру Олегу Уруському прискорити підготовку підзаконних нормативно-правових актів для імплементації Закону України «Про оборонні закупівлі».

«Маємо структурно перебудувати державний оборонно-промисловий комплекс. Необхідно запровадити сучасну модель корпоративного управління на підприємствах «Укроборонпрому», – наголосив Володимир Зеленський.

Поделиться публикацией