ПОВІТРЯНІ СИЛИ ЗСУ СТВОРЯТЬ НОВИЙ ПОЛІГОН

Як повідомляє “Народна армія” в Україні до кінця 2020 року з’явиться новий сучасний державний випробувальний полігон, на якому проводитимуть випробування новітнього ракетного озброєння та бойові стрільби зенітних ракетних комплексів.

Створення полігона доручили Повітряним Силам. Його побудують із використанням найкращих технологій енергоефективності. Об’єкт оснастять сучасними вимірювально-обчислювальними комплексами, сонячними батареями, твердопаливною котельнею та артезіанськими свердловинами. На території також обладнають два вертолітні майданчики.

Сам процес будівництва заплановано на початок наступного року, проте фахівці вже розробили концепцію, знайшли оптимальне місце й підготували проектну документацію. Командування Повітряних Сил через систему ProZorro вже виставило на торги проектно-розвідувальні роботи по об’єкту «Нове будівництво об’єктів Державного випробувального полігона». Їхню вартість оцінили майже у два з половиною мільйони гривень.

Місце розташування нового полігону

Розмір майбутнього полігону становитиме близько 3,7 тис. га. Відповідно до нього полігон як окрема військова частина буде сформований за рахунок чисельності Повітряних Сил до кінця 2020 року. Наразі ведеться підготовка та узгодження штатів.

Зараз розглядається питання включення випробувального полігона до складу Державного інституту сертифікації озброєння і військової техніки. Цей інститут відповідно до держпрограми розвитку ЗС України до 2020 року буде створений на базі Державного науково-випробувального центру вже найближчим часом.

Поделиться публикацией