ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ БЕЗПІЛОТНИЙ УДАРНИЙ ГЕЛІКОПТЕР БУДЕ ПРЕДСТАВЛЕНО ВІЙСЬКОВИМ ПІД ЧАС ВИСТАВКИ «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2021»

Про це повідомив ведучій програми Security Talks, директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння (ЦДАКР) Валентин Бадрак на своїй сторінці в ФБ.

У п’ятницю команда Security Talks (Валентин Бадрак, Олександр Мамай та Віктор Жуков) працювала в одному з приватних підприємств ОПК України (до речі, саме приватники оборонки дивують найбільш динамічним зростанням). Цього разу на ПрАТ «Рамзай».

 

Керівник групи розробників ударного безпілотного вертольоту, директор ПрАТ «Рамзай» Юрій Польовий

Інженерно-конструкторському складу цього компактного підриємства (всього близько 70 осіб персоналу) вдалося розробити та створити перший в Україні ударний безпілотник-гелікоптер. Він має корисне навантаження 200 кг, що дозволяє нести прицільний комплекс власного виробництва та дві протитанкові ракети.

Як повідомив в інтерв’ю Security Talks директор компанії Юрій Польовий, перша презентація безпілотного ударного гелікоптера відбудеться на міжнародній виставці «Зброя та Безпека» – там же заплановано й перше представлення розробки військовим. Наземні випробування безпідлотника заплановані вже на липень 2021 року, а до кінця поточного року він може піднятися у повітря. «Безпілотник матиме захищений канал передачі даних, який дозволить використовувати його для виконання бойових завдань на тактичному радіусу дій до 80 км», — зазначив Ю.Польовий.

Детальніше про унікальний безпілотник команда Security Talks пообіцяла розповісти в одній з наступних передач.

 

Директор ПрАТ «Рамзай» Юрій Польовий розповідає редактору Security Talks Олександру Мамаю нюанси розробки ударного гвинтокрилого БАК

 

Технічний директор компанії «Рамзай» Володимир Шатов

Поделиться публикацией