ПЕРШИЙ БАГАТОЦІЛЬОВИЙ БЕЗПІЛОТНИЙ НАЗЕМНИЙ АПАРАТ СТАНЕ НА ОЗБРОЄННЯ В ТУРЕЧЧИНІ

Перший багатоцільовий безпілотний наземний апарат середнього класу BARKAN надійде на службу у червні.

Про це 24 травня ц.р. повідомив Мілітарний з посилання на турецьке інформаційне агенство Anadolu.

Зі слів заступника генерального директора компанії HAVELSAN Мухіттіна Солмаза, стало відомо, що роботи по розробці безпілотних систем розпочалися близько півтора-двох років тому. За його словами, BARKAN успішно пройшов ряд випробувань.

Безпілотний наземний апарат BARKAN був розроблений для ведення розвідки та спостереження, а також для вогневої підтримки військ в польових умовах.

“Наша головна мета – це впровадити в цей апарат штучний інтелект. Важливо, щоб ці машини могли виконувати спільні завдання з безпілотними літальними апаратами, іншими безпілотними наземними апаратами або іншими пілотованими апаратами, а також підвищити ефективність наших військ в польових умовах”– сказав Мухіттін Солмаз.

Заступника генерального директора також повідомив, що компанія продовжить роботу над автономними і роботизованими безпілотними наземними апаратами важкого класу.

“Ми плануємо почати польові випробування цих апаратів вже в липні або серпні. Після проведення випробувань, можливо, знадобляться роботи щодо поліпшення модифікації”, – зазначив Солмаз.

Поделиться публикацией