ОКУПАНТИ ОБСТРІЛЯЛИ ЦЕНТР ХАРКОВА РАКЕТАМИ ТИПУ «КАЛІБР», ВИПУЩЕНИМИ ІЗ КОРАБЛІВ У ЧОРНОМУ МОРІ

Уночі російські окупанти обстріляли центр Харкова ракетами типу «Калібр», випущеними із кораблів у Чорному морі.

Про це 24 березня ц.р. повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов в ефірі каналу «Рада».

«У нас центр Харкова вчора вночі піддавався обстрілам із застосуванням ракет типу «Калібр», які були випущені із кораблів Чорноморського флоту РФ. Тобто і звідти до нас уже прилітає.

Ситуація по Харкову, можна сказати, стабільна. Однак у нас сьогодні було 44 обстріли з артилерії, танками, мінометами тощо і 140 разів нас обстрілювали з реактивних систем залпового вогню. Тобто, це ми називаємо вже ситуацією стабільною», — розповів він.

За словами голови ОВА, в області критичною точкою залишається місто Ізюм. Також вранці 24 березня окупанти обстріляли місто Золочів, а 23 березня – місто Балаклея.

Синєгубов додав, що влада слідкує за ситуацією в області і намагається довезти гуманітарну допомогу до цих населених пунктів, хоча це складно, бо ворог не дає «зелених коридорів» для доставки.

Він також зазначив, що поліція у Харкові працює постійно – правоохоронці слідкують за порядком і протидіють мародерству.

Збройні сили, за словами, голови ОВА тримають оборону, і «немає сумніву, що ворог не зможе зайти у Харків».

Також у місті поступово налагоджують вирішення інших проблем – розбирають завали, вивозять сміття, відновлюють роботу банківської системи, зокрема, видачі готівки.

За словами Синєгубова, росіяни продовжують терор проти представників органів місцевого самоврядування.

Поделиться публикацией