НІМЕЧЧИНА ПЕРЕДАЛА УКРАЇНІ ДВІ ДОДАТКОВІ РЕАКТИВНІ СИСТЕМИ ЗАЛПОВОГО ВОГНЮ MARS II

Німеччина передала Україні дві додаткові реактивні системи залпового вогню MARS II та чотири самохідні гаубиці Panzerhaubitze 2000.

Про це 28 жовтня ц.р. повідомив Мілітарний, посилаючись на сайт уряду Німеччини.

Також Україна за останній тиждень отримала два надводні дрони.

Але жодних подробиць про тип та призначення цих безпілотних апаратів не називають.

Загальна кількість переданих MARS II Збройним Силам України зросла до 5 пускових установок, разом із бойовими машинами до України надійшов і боєкомплект до них.

Із цією партією озброєння загальна кількість самохідних гаубиць Panzerhaubitze 2000, переданих Німеччиною та Нідерландами, досягла 16 одиниць.

У цьому ж пакеті допомоги Німеччина відправляє до України більше 6 тисяч артилерійських снарядів калібру 155 мм та 186 тисяч боєприпасів до 40-мм гранатометів.

Передачу Україні додаткових реактивних систем залпового вогню та ствольної артилерії 12 жовтня анонсувало  міністерство оборони Німеччини.

Наприкінці вересня уряд Німеччини погодився передати Україні додаткову артилерію. У вересні також повідомили про передачу ще двох Mars II і близько 200 ракет GMLRS.

11 жовтня перший з чотирьох німецьких комплексів протиповітряної оборони IRIS-T прибув в Україну.

Також німецька компанія Hensoldt передала Україні першу багатофункціональну радіолокаці́йну станцію TRML-4D, яка є основним засобом виявлення повітряних цілей батареї ЗРК IRIS-T SLM.

Передача РЛС відбулася у рамках отриманого від Diehl Defense замовлення на суму, що обчислюється двозначним числом у мільйонах євро.

Поделиться публикацией