«НІБУЛОН» РОЗПОЧАВ ПРОЦЕС БУДІВНИЦТВА СУДНА ДЛЯ РОЗМІНУВАННЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ ДСНС УКРАЇНИ

У Миколаєві на виробничих потужностях підприємства «Нібулон» розпочався процес будівництва судна для розмінування на замовлення ДСНС України.

Про це 14 липня ц.р. повідомив Михайло Різак, директор із взаємодії з органами влади та питань сталого розвитку компанії «Нібулон».

За його словами, суднобудівники компанії відновили промислове оброблення алюмінію для суднобудування попри війну.

Власним коштом на «Нібулоні» почали будувати перше судно для ДСНС, основним призначенням якого стане розмінування міжнародних внутрішніх водних шляхів.

Деталей проєкту представники компанії не розкрили. Проте автори каналу “Миколаїв – місто корабелів” звертають увагу на те, що в суднобудівній програмі на 2019-2022 роки «Нібулон» анонсував побудову рейдового катера.

Це алюмінієве судно довжиною близько 30 метрів. Має підвищений полубак та розвинену надбудову, яка дає можливість розміщення або водолазних команд, або будь-яких інших фахівців чи пасажирів.

Судно адаптоване для розміщення RIB-човна та обладнане багатофункціональною кран-балкою.

За словами представників «Нібулону», у перспективі на підприємстві хочуть побудувати 15 таких суден з допомогою держави.

Михайло Різак зазначив, що створення таких суден сьогодні надзвичайно актуальне, оскільки понад 16 тисяч км² акваторії внутрішніх водних шляхів та підходів до портів заміновано.

Суднобудівний підрозділ компанії «Нібулон» – єдиний в Україні завод із технологією, зокрема, промислового суднобудування з корабельного алюмінію.

Поделиться публикацией