НОВОПРИЗНАЧЕНИЙ ГОЛОВА «УКРОБОРОНПРОМУ» ПІДТРИМАВ ІДЕЮ ТРАНСФОРМАЦІЇ ДЕРЖКОНЦЕРНУ

Новопризначений голова держконцерну підтримав озвучену раніше концепцію трансформації «Укроборонпрому» в холдинги під двома зонтичними холдингами — «Оборонні системи України» й «Аерокосмічні системи».

Про це 3 грудня ц.р. повідомив портал «Інтерфакс-Україна».

«Планується, що у 2021 році «Укроборонпром» припинить своє існування… Моя пропозиція, щоб «дорожню карту» трансформації «Укроборонпрому» розглянула РНБО на засіданні, за результатами якого чітко затвердити етапи, очікувані результати та відповідальних за той чи інший етап», — сказав він на прес-конференції в агентстві «Інтерфакс-Україна» в четвер.

Коментуючи конфлікт між «Укроборонпромом» і Мінстратегпромом на чолі з віце-прем’єром Олегом Уруським, якого нинішнє керівництво держконцерну звинуватило у втручанні в діяльність і кадрові призначення, Гусєв заявив, що президент країни доручив йому «працювати в команді», зокрема з урядом і Мінстратегпромом.

Позаштатний радник глави Офісу президента з питань стратегічних комунікацій у сфері національної безпеки та оборони Олексій Арестович на прес-конференції висловив думку, що конфлікт був викликаний недоліком стратегічних комунікацій.

«І моя посада, і посада Юрія (Гусєва — ІФ) виникли одночасно, щоб долати цю проблему. Ми вже провели попередні переговори на рівні персональному, і є рішення Офісу президента, що Офіс виступить мостом і допоможе пану Уруському і пану Гусєву знайти спільну мову. А гарантом є президент України», — сказав Арестович.

Гендиректор держконцерну повідомив, що вже встиг провести зустріч із главою Мінстратегпрому, проте з керівництвом самого «Укроборонпрому» ще не зустрічався.

За словами Гусєва, він поки що не готовий коментувати кадрові рішення в держконцерні, але проаналізує діяльність кожного керівника і до кінця грудня підіб’є підсумки.

Голова «Укроборонпрому» також повідомив, що після трансформації «Укроборонпрому» готовий продовжувати працювати в команді президента Зеленського на тій посаді, яку той вважатиме за потрібне.

 

Поделиться публикацией