НВК «ІСКРА» РОЗРОБИЛА НОВУ CТАНЦІЮ ПЕРЕШКОД ЗАСОБАМ РАДІОЗВ’ЯЗКУ

ДК «Укроборонпром» представив інфокарту cтанції перешкод засобам радіозв’язку «Мандат». Розробник – КП «Науково-виробничий комплекс «Іскра» (м. Запоріжжя).

Про це 23 жовтня повідомили у пресслужбі відомства.

«Як стратегічний виробник озброєння та військової техніки для сил оборони та безпеки України, «Укроборонпром» прагне, аби в арсеналі українського війська було більше сучасного, якісного, високотехнологічного та надійного озброєння, здатного захистити нашу державу та зберегти життя наших військових», – йдеться в повідомленні.

«Мандат» – мобільна станція постановки перешкод засобам радіозв’язку. В процесі роботи станція здатна забезпечувати вирішення багатьох функціональних завдань. Вона забезпечує створення прицільних за частотою та часом радіоперешкод, проводить пошук, пеленгування (опціонально), прослуховування, аналіз і запис характеристик виявлених засобів радіозв’язку.

Призначення:

виявлення, пеленгування (опціонально) та постановка радіоперешкод (ПРП), РЕЗ радіозв’язку тактичної ланки управління; базових та мобільних станцій транкінгового зв’язку в діапазоні частот 30-6000 МГц; базових та мобільних станцій (абонентських терміналів) систем стільникового зв’язку всіх наявних стандартів, а також ПРП багатоканальним системам передачі інформації, що використовують сучасні види модуляції; сигнали з імпульсно-кодовою модуляцією; сигнали багатоканальних систем передачі інформації з частотним FDMA, часовим TDMA, кодовим CDMA розподіленням каналів, а також ортогональним частотним розподіленням каналів OFDM;

виявлення засобів зв’язку з ППРЧ зі швидкістю до 1000 стрибків в секунду;

формування перешкод засобам зв’язку з ППРЧ зі швидкістю до 1000 стрибків в секунду;

формування перешкод заданої структури.

Поделиться публикацией