НА БАГАТЬОХ НАПРЯМКАХ ЗСУ ПЕРЕХОДЯТЬ В УСПІШНИЙ НАСТУП – РЕЧНИК МОУ

 

Українська армія не лише обороняється, на багатьох напрямках Збройні Сили України переходять в успішний наступ і відкидають противника.

Про це 26 березня ц.р. сказав речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник на брифінгу щодо оперативної ситуації на фронті.

“Стосовно можливого оточення Києва, знову ж таки — я не хотів би розкривати деталей всіх спеціальних заходів і операцій, які проводять Збройні Сили України. Але можу наголосити на тому, що українська армія не лише обороняється. На дуже багатьох напрямках і в багатьох операційних зонах Збройні Сили України переходять в успішний наступ і відкидають противника”, — сказав Мотузяник.

За його словами, ворог під час воєнних дій, внаслідок проваленого наступу на більшості напрямків намагається утримувати ті рубежі, які наразі вони тимчасово захопили.

Зокрема, відзначив речник, противник стикається з величезними проблемами логістичного забезпечення.

“Ми маємо непоодинокі випадки, коли російські вояки кидають техніку, в якій просто закінчилося пальне. А також маємо приклади, коли російські військовослужбовці масово здаються в полон. У нас є підтверджені випадки, коли, саботуючи накази російського командування, військовослужбовці збройних сил росії намагаються хаотично, неприцільно вистрілити в бік наших населених пунктів увесь боєкомплект, аби поставити своє керівництво перед фактом: мовляв, “у нас немає зброї, у нас немає пального, будь ласка, нас звідси забирайте”. Такі випадки також у нас підтверджені”, — сказав речник Міноборони.

Мотузяник запевнив, що “Збройні Сили України врешті витіснять противника”.

Поделиться публикацией