НАЦГВАРДІЯ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ РАДІОСТАНЦІЯМИ HARRIS

Представники Європейського командування Сухопутних військ США відвідали Бригаду швидкого реагування НГУ та оглянули радіообладнання Harris, яке надійшло до України за програмами міжнародної технічної допомоги Уряду США для оснащення підрозділів Національної гвардії України.

 

Про це повідомляє Defense Express 4 грудня ц.р., з посиланням на офіційний сайт Національної гвардії України.

 

Начальник відділу стратегічного планування та міжнародного співробітництва Нацгвардії Каліфорнії полковник Джон Сіпмен зазначив: «Я радий відвідати Бригаду швидкого реагування і ознайомитись з процесом інсталяції та навчанням військовослужбовців роботі з радіостанціями. Рівень підготовки гвардійців дає зрозуміти, що це професіонали. Сподіваюсь це обладнання допоможе Україні подолати будь-яку загрозу».

Зазначені радіостанції Нацгвардія встановлює на броньованій техніці та використовує під час службово-бойових завдань. З фахівцями зв’язку військових частин та підрозділів Національної гвардії України також проводяться навчання з метою ефективної експлуатації радіостанції виробництва «HARRIS». Зв’язківці військових частин мають змогу навчатися на радіостанціях «HARRIS» КХ та УКХ діапазонів різних типів, а саме: ранцевих, автомобільних, портативних та в подальшому використовувати їх в своїх підрозділах і військових частинах.

Поделиться публикацией