НАТО ПЕРЕДАСТЬ УКРАЇНІ 160 ТАНКІВ LEOPARD

Країни НАТО мають намір передати Україні два батальйони з німецькими танками Leopard 2, а також чотири батальйони з Leopard 1. В сумі кількість машин становитиме 160 одиниць.

Про це заявив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус, повідомило агнетство РБК-Україна.

При цьому він зазначив, що відправити українцям більше саме такого озброєння навряд чи вдасться, оскільки «ресурси союзників обмежені» та додав, що й Німеччина «не може віддати все, бо є резерви, які не можна витрачати».

«Я не бачу сценарію, за якого вийде відправити Україні додаткові Leopard понад те, про що було оголошено», — заявив Пісторіус.

Водночас міністр розповів, що Польща спільно з союзниками відправить Україні два батальйони Leopard 2, де буде 60 танків.

Крім того, до кінця року до них додадуться 100 танків Leopard 1, зібраних у чотири батальйони. Глава Міноборони Німеччини додав, що США разом із Британією теж поставляють танки.

«На жаль, у країн НАТО танки не стоять просто так, чекаючи відправлення. Попри це, я вважаю, що в середньостроковій перспективі вдасться покрити потреби України», — підсумував Пісторіус.

Поделиться публикацией