МІНІСТР ОБОРОНИ УКРАЇНИ ВИСТУПИВ ПРОТИ РОЗФОРМУВАННЯ ДК «УКРОБОРОНПРОМ»

Міністр оборони України Степан Полторак заявив 4 лютого в інтерв’ю «Голосу Америки», що він проти розформування держконцерну «Укроборонпром».

Якщо хтось думає, що в «Укроборонпромі» є корупція, цим мають займатися правоохоронці, заявив міністр оборони України Степан Полторак.

«На жаль, за всю історію України, за історію незалежності України, ми знищили стільки, що, на мою думку, настав час, коли ми маємо створювати. Те, що хтось думає, що там є корупція, не означає, що ми маємо когось знищити, – для цього є правоохоронна система, яка має працювати, доводити вину або невинність керівників, які сьогодні працюють, й ухвалювати правові рішення», – зазначив він, коментуючи заяву екс-голови Пентагону Майкла Карпентера, що «Укроборонпром» потрібно розформувати.

Полторак додав, що будувати правову державу на звинуваченнях, які можуть не мати підстав, – «це хибна практика».

У серпні 2017 року Державна аудиторська служба виявила в «Укроборонпромі» порушення на сотні мільйонів гривень.

Концерн об’єднує понад 100 підприємств у п’яти основних галузях оборонної промисловості і має більше ніж 10 конструкторських бюро, які займаються розробленням озброєння і техніки, проектуванням і дослідженнями.

«Укроборонпром» посідає 62-ге місце у рейтингу світових виробників зброї за версією профільного видання DefenseNews. 2016 року річний дохід концерну становив $1,075 млрд, а 2015-го – $920 млн.

Поделиться публикацией