МІНІСТР ОБОРОНИ УКРАЇНИ ВЗЯВ УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ЦЕНТРІ ДОСЛІДЖЕНЬ З ПИТАНЬ БЕЗПЕКИ

31 січня Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак взяв участь у Семінарі, який проходить на базі Європейського центру досліджень з питань безпеки в Гарміш-Партенкірхені у Німеччині.

Очільник вітчизняного оборонного відомства виступив під час сесії, присвяченої досягненням та викликам проведення оборонної реформи в Україні.

— Хочу наголосити на скоординованій роботі усіх органів державної влади України у питаннях оборонної реформи, — зазначив Міністр оборони України. — Я маю підтримку та порозуміння у питаннях, які стосуються оборони України. Якщо б цієї скоординованості не було б — нічого б не було. І я щасливий мати можливість про це сьогодні заявити. Так, реформи у оборонному відомстві відбуваються під час ведення бойових дій, і це важко, особливо відповідально. Ефективність реформ ми перевіряємо на сході, і це стосується і планування, і логістичних завдань, і завдань комплектування. Так, ми маємо успіхи і виклики, але багато чого вдається, — підсумував генерал армії України Степан Полторак.

Під час заходу Міністр оборони України детально ознайомив присутніх з ходом реформування відомства, розповів про роботу новоствореного підрозділу управління змін, який створено в Україні, набуття ним потужностей.

 

Поделиться публикацией