МІНІСТР ОБОРОНИ РОЗПОВІВ ПРО СТАН УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ В УМОВАХ COVID-19

Міністр оборони України Андрій Таран розповів про стан української армії в умовах епідемії коронавірусу і перерахував заходи, які приймаються для запобігання захворюванням на COVID-19 в лавах військовослужбовців.

Про це 8 квітня ц.р. портал DT,UA.

«У Міністерстві оборони України відпрацьовані алгоритми перепрофілювання військових госпіталів, які будуть використовуватися для лікування захворілих військовослужбовців. Визначено обсерваційну зонау у разі масового надходження хворих, призначені санітарні транспортні засоби для евакуації. Також створено необхідний запас медико-санітарного, господарського майна, дезінфекційних, необхідних лікарських засобів та засобів індивідуального захисту для медичного персоналу закладів охорони здоров’я Збройних Сил України. Серед іншого, посилено контрольно-пропускний режим, організовано проведення термометрії безконтактними інфрачервоними термометрами всіх осіб, які перетинають контрольно-пропускні пункти», — сказано в повідомленні міністра оборони Тарана, наведеному прес-служба Міноборони.

Також глава військового відомства розповів про випадки зараження у складі військовослужбовців. Він підтвердив смерть 42-річної громадянської служить одній з військових частин в Івано-Франківській області. За словами міністра, зараз 87 військовослужбовців знаходяться на самоізоляції, при цьому у 18 з них у найближчі три дні режим обмежень припиняється.

Поделиться публикацией