МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ США ПЕНТАГОНУ НАЗВАНА «ВАЖЛИВИМ ПАРТНЕРОМ НА ПЕРЕДОВІЙ ЛІНІЇ СТРАТЕГІЧНОГО СУПЕРНИЦТВА З РОСІЄЮ» УКРАЇНУ

Міністерство оборони США підтвердило виділення Україні у 2020 році військової допомоги на суму 250 млн доларів в рамках програми «Ініціатива безпеки допомоги Україні» (USAI).

Про це 12 червня ц.р. повідомив портал DT,UA.

Україна в повідомленні Пентагону названа «важливим партнером на передовій лінії стратегічного суперництва з Росією». У тексті також наголошується, що США і надалі рішуче підтримують суверенітет і територіальну цілісність України в міжнародних визнаних кордонах.

«Це ще раз підтверджує давню взаємодію у сфері оборони між США і Україною — критично важливим партнером на передовій стратегічного суперництва з Росією. Сполучені Штати залишаються непохитними у підтримці суверенітету і територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів», — заявили в американському оборонному відомстві.

При цьому в Пентагоні деталізували, що допомога Україні передбачає розширення оборонних летальних можливостей ЗСУ, а також обізнаності про ситуації на морі. До того ж, вона спрямована на поліпшення систем моніторингу повітряного простору України, систем командування і контролю; на забезпечення кращої захищеності сухопутних військ та сил спеціальних операцій шляхом надання протибатарейних радарів і тактичної техніки.

Крім того, допомога передбачає підвищення рівня медичної допомоги для військових, удосконалення процедур евакуації, посилення кіберзахисту і стратегічних комунікацій в цілях протидії операціями РФ.

 

 

Поделиться публикацией